Aivars Bernāns
abernans@inbox.lv
Tālr.: 20285554
Rēzeknes novads, Lendžu pagasts, Škinči, LV-4625

Rēzeknes novada zemnieku saimniecība “Zelmeņi” ir dibināta 2004.gadā. Tās pamatdarbības nozare ir graudkopība. Kā arī rapšu un pākšaugu audzēšana. Uzņēmuma īpašnieks Aivars Bernāns ir profesionāls lauksaimnieks, kurš saimniecības attīstībā ievieš jaunas tehnoloģijas, investē lauksaimniecības tehnikas, iekārtu un augkopības tehnoloģiju attīstībā.

ZS “Zelmeņi”  ir uzstādījusi Ukrainas ražotāja SIA “Завод Агропромышленных Технологий” caurplūdes kalti SZM-20, tādējādi kļūstot par šī uzņēmuma graudu pirmapstrādes iekārtu pārstāvi Latvijas tirgū. ZS “Zelmeņi” pārstāvētā ražotāja kaltes var strādāt gan porciju, gan caurplūdes režīmā. Kaltējot caurplūdes režīmā tiek paaugstināta kaltēšanas produktivitāte un samazināts degvielas patēriņš.

ZS “Zelmeņi” uzstādītā kalte savu izcilo veiktspēju pierādīja arī 2017.gada pārmērīgā mitruma un lietavu apstākļos. Kaltēšanas tehnoloģija nodrošina augstu kvalitāti un izcilu veiktspēju.

Piegādāsim un uzstādīsim kaltes jebkura lieluma saimniecībām. Mūsu priekšrocība – jaudas, veiktspējas un cenas sabalansētība!

Mēs spējam piedāvāt pilnu tehnoloģisko procesu – no idejas līdz realizācijai! Mēs esam ambicioza, uzticama un darīt griboša komanda! Mums ir zināšanas, pieredze un vēlme nodrošināt jebkurā lauksaimniecības uzņēmumā laukaugu kaltēšanas tehnoloģisko plūsmu!

Mēs esam uzņēmums, kurš veic pilnu graudu, rapšu un pākšaugu audzēšanas ciklu no sēklu pirmapstrādes līdz ražas novākšanai, līdz ar to izprotam lauksaimniecības produkcijas ražotāju vajadzības.